Chytrý systém Bosch

Trailů existuje nespočet a my chceme, abyste je mohli probádali úplně všechny. Nový Rail s chytrým systémem umožňuje delší dojezd, lepší připojitelnost a úpravy. Je to jedinečný e-MTB stroj na dobrodružství. Jezdí jako drsné analogové trailové kolo s 160/150mm zdvihem, osvědčeným odpružením Trek a agresivní geometrií. Navíc vás ale svižně vyveze zpět na kopec.

TK21_Rail_B2B_4-3_Assist TK21_Rail_B2B_4-3_Torque TK21_Rail_B2B_4-3_Range TK21_Rail_B2B_4-3_Battery
Podpora
Až 25 km/h
Krouticí moment
85 Nm
Dojezd
4‒6 hodin
Baterie
750 Wh
 
 
 

Připojení a ovladatelnost na dosah ruky

Nová aplikace eBike Flow Bosch vylepší zážitek z jízdy na vašem e-MTB. Funguje na iOS i Androidech, automaticky aktualizuje funkce ovladače a displeje a na výchozí obrazovce vám poskytuje rychlý přehled nejdůležitějších jízdních údajů, jako je stav baterie a dojezd.

Další informace 
 
Rail_9x11_Customize_Red Rail_9x11_Exclusive_Integration_Red Rail_9x11_Map_Red

1.Upravte si podle sebe úroveň podpory

Režimy dopomoci si můžete upravit podle svého, aby vám poskytovaly víc podpory nebo spotřebovávaly méně energie.

2.Exkluzivní integrace Trek

Aplikace rozpozná vaše e-MTB Trek, pomůže vám vyhledat místního prodejce Trek, a dokonce vám i připomene údržbu.

3.Záznam jízdních a fitness údajů

Sledování údajů začíná ihned, jak umístíte nohu na pedál. A když si uděláte pauzu, tak se automaticky přeruší. Dále vaše data synchronizuje v reálném čase s integrovanými aplikacemi jako Apple Health.

 
Rail_Family_Page_Marquee_Ultimate_Control_Center

Nový LED ovladač a cyklopočítač Kiox 300 chytře řídí vše potřebné na kole. Ovladač připojuje chytrý telefon k e-MTB pomocí aplikace eBike Flow Bosch.

Rail_Family_Page_Marquee_Controllers
 

Ergonomický LED ovladač

Tento nový ovladač se snadným přístupem z řídítek disponuje barevně odlišenými jízdními režimy. Automaticky upravuje i jasnost displeje ovladače podle okolního světla, abyste úroveň podpory pěkně viděli.

Kompaktní cyklopočítač Kiox 300

Malý, ale šikovný. Barevný displej Kiox 300 je dobře čitelný a použitelný ve dne i v noci. Je odolný proti prachu a díky aplikaci eBike Flow je vždy aktualizovaný. Je umístěný na horní trubce, což je specifické pro kola Trek, kde je chráněný, ale zároveň snadno přístupný.

 
Rail_Family_Page_Marquee_Premium_Bosch_Drive_System

Pohon Bosch
Nejspolehlivější značka v oblasti technologie

Pokud máte zařízení s tlačítkem nebo obrazovkou, patrně se už spoléháte na Bosch. Možná ale nevíte, že tato společnost pohání vaše zařízení už od roku 1886. Své renomé si vybudovala díky přesnosti a kvalitě. Dnes na její technologii spoléhá téměř polovina všech telefonů, miliony domovů, kanceláří a garáží na světě a dokonce i mezinárodní vesmírná stanice. Znamená to, že patří k vůbec nejlépe kvalifikovaným dodavatelům systémů pro elektrokola? No, ano. Ale my bychom s nikým jiným ani nespolupracovali. Proč? Protože spolehlivost je nejdůležitější. Na Bosch se můžeme vždy spolehnout. (Potvrdí vám to i astronauti.)

Rail_9x11_Ride_Longer_And_Farther Rail_9x11_Powerful_Boost Rail_9x11_Fast_Charging Rail_9x11_Intelligent_Assist

Delší jízda

Zbrusu nový Rail s chytrým systémem je osazen novou baterií PowerTube 750 Bosch, která nabízí o 20 % víc watthodin energie a delší dojezd, který je až 6 hodin v závislosti na úrovni podpory

 
Výkonná podpora

Motor Performance CX nabízí podporu až do 25 km/h a 85 Nm krouticího momentu pro stoupání na náročných úsecích.

Rychlé nabíjení

4A nabíječka zcela nabije baterii za 6 hodin. A na padesát procent za lehce přes 2 hodiny, takže můžete rychleji vyrazit na trail.

 
Chytrá podpora

Podle potřebné úrovně podpory můžete volit z režimů Eco, Tour a Turbo. eMTB režim poskytuje patřičnou podporu podle terénu, takže je jízda předvídatelná a přirozená.

 
 
 
TK21_Rail_B2B_4-3_Support

Globální síť technické podpory

Pohonné systémy Bosch vynikají spolehlivostí a snadným použitím. Zajišťují výkonnou a přirozenou jízdu, takže si lze užívat trailu. Bosch navíc nabízí špičkovou globální podporu a servis

 

 
 

Náš systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) umožňuje snadné a rychlé sundání bez potřeby nářadí nebo sahání pod špinavou dolní trubku.

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX