TRASA č.1 (závod AMTECH-JUVACYKLO)

Vyzývavá - krásná - náročná - nic neodpustí - po jejím zdolání budete šťastní - to je ona, naše Č.1 ! Start a cíl u Lázní Leopoldov na Smraďavce. Trvalé značení (bílá šipka+modrá tečka) bude Vaše prokletí... na trase z kopce a nahoru zase... :-/. www.mtbslovacko.cz

Trvalé značení se průběžně udržuje a v určitých úsecích zcela chybí z důvodu neoficiální cyklistické,turistické trasy  /je vyznačeno 3dny předem a v den závodu/. Ještě v Listopadu 2023 se dodělává a samozřejmě, průběžně udržuje. Pro hladký průjezd doporučujeme tlf. - navigaci.
Poděkování:
Lesní Správě Buchlovice, Lesnímu Družstvu Osvětimany, Lesům Kyjov, průjezdným obcím a všem zúčastněným za umožnění trvalého značení a průjezdu trasy. Tato vstříctnost není samozřejmostí, proto si toho važme a chovejme se ohleduplně k lesu a jeho obyvatelům - kteří jsou zde, na rozdíl od nás doma. V období říje - v Chřibech to bývá ca od poloviny Září do poloviny Října - je lepší zde vůbec nejezdit pro klid vysoké. Děkujeme. 
 
kolo:
HORSKÉ ELEKTRO/KOLO , celoodpružené kolo výhodou -  převýšením a terénem náročná trasa
 
TRASA:
 
Zde uvedené trasy jsou námi vymyšlené, s úseky, které se běžně na kole neplánují - vychází z 30letého poznání zdejší oblasti. Někdy je potřeba počítat s tím, že v případě nepříznivého počasí Tě terén trochu zaskočí. Nezapomeň na helmu, světla, držák na telefon + powerbanku a svačinu :-). Krásné zážitky a šťastnou cestu přeje JUVACYKLO.
 
 
 
×

Splátková kalkulačka ESSOX