Neohodnoceno

Trekingové elektrokolo Haibike Trekking 11 Tuscan/Neon Red - Gloss

Ideální trekkingové elektrokolo pro náročné jezdce: náš TREKKING 11

Kód: 45572330
Značka: Haibike
119 999 Kč
Kategorie: Elektrokola
Velikost kol: 27,5"
Typ kola: Unisex
Modelový rok: 2023
Značka pohonu: Bosch
Barevná kombinace: červená, vínová
Motor: Bosch, Performance CX Smart System, 250 Wh, 85 Nm
Baterie: Bosch, PowerTube, 750 Wh
Displej: Bosch, Kiox 300 + LED Remote
Rám: Haibike, Trekking Bosch Gen 4 Herren, Aluminium
Vidlice: RockShox, Recon RL, Remote Lockout, Air, travel= 100 mm, Aluminium steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 15 x 100mm thru-axle
Řazení: Sram, SX Eagle
Přehazovačka: Sram, GX Eagle
Kazeta: Sram, Eagle PG1201, 11 - 50 teeth
Řetěz: Sram, SX Eagle
Kliky: Haibike Components, The Crank ++, Aluminium - Steel, 40 teeth
Brzdy: Shimano, M6120, Hydraulic disc brakes
Náboje: Alu, Thru Axle - Alu, Thru Axle
Ráfky: Rodi, Tryp 30, with eyelets, hollow rim, Aluminium
Pláště: Schwalbe, Johnny Watts, 60-584, 27,5x2,35"
Sedlo: Haibike Components, TheSaddle
Sedlovka: Haibike Components, TheSeatpost ++, Aluminium, Patent, 34.9 mm
Představec: Haibike Components, The Stem ++, A-head, 31.8 mm
Řidítka: Haibike Components, TheBar ++, 740 mm
Gripy: XLC, Comfort bo3
Přední světlo: Haibike, Skybeamer 300, 100 lm
Zadní světlo: AXA, Juno Ebike
Blatníky: Eurofender, Tempo, Chromoplastics
Nosič: StandWell, system carrier
Stojan: Ursus, Mooi, Rear stand
Velikost: S
Zeptejte se na dostupnost. | 45572330
Můžeme doručit do: 19.9.2024
119 999 Kč
Velikost: M
Zeptejte se na dostupnost. | 45572340
Můžeme doručit do: 19.9.2024
119 999 Kč
Velikost: L
Zeptejte se na dostupnost. | 45572350
Můžeme doručit do: 19.9.2024
119 999 Kč

Ideální trekkingové elektrokolo pro náročné jezdce: náš TREKKING 11. Užijete si maximální hbitost v horách, protože motor Bosch Performance CX Smart System s krouticím momentem 85 Nm a 750Wh baterií úžasně zrychluje od prvního šlápnutí do pedálů. Přesmykač Shimano Deore XT poskytuje plynulý zážitek z jízdy a 100mm odpružená vidlice RockShox ještě více zvyšuje pohodlí. Modulární kolejnicový systém vám umožní snadno připevnit různá příslušenství, například láhev na vodu, tašku na rám nebo zámek. S touto výbavou jste připraveni na vícedenní vyjížďku.

 GEOMETRIE

FRAME SIZE (I.E. S, M, ...) S M L
A-FRAME HEIGHT (CM) 46,0 cm 50,0 cm 54,0 cm
B-SEAT TUBE ANGLE 73,0 degrees 73,0 degrees 73,0 degrees
D-SEAT ANGLE 73,0 degrees 73,0 degrees 73,0 degrees
E-HEAD TUBE LENGTH 170,0 mm 180,0 mm 190,0 mm
F-HEAD TUBE ANGLE (DEGREES) 73,0 degrees 68,0 degrees 70,0 degrees
G-TOP TUBE HORIZONTAL 622,0 mm 639,0 mm 655,0 mm
H-CHAIN STAY LENGTH 470,0 mm 470,0 mm 470,0 mm
I-BOTTOM BRACKET DROP -60,0 mm -60,0 mm -60,0 mm
J-WHEELBASE 1177,0 mm 1182,0 mm 1187,0 mm
K-STACK 668,0 mm 683,0 mm 697,0 mm
L-REACH 418,0 mm 430,0 mm 442,0 mm
 
 
 
 
 
Motor Bosch Performance Line CX Smart System 

Chytrý a výkonný pro Uphill Flow při zdolávání kopců

Performance Line CX je výkonný a dynamický pohon pro intuitivní ovládání a jedinečný dojem z jízdy. Drží s vámi krok až na hranici možností – pro ještě větší radost z jízdy v technicky náročném terénu. V Chytrém Systému je pohonná jednotka zcela propojena s ostatními komponenty vašeho eBiku. S aplikací eBike Flow můžete využívat digitální funkce, jako je sledování aktivity či eBike Lock, a udržovat svůj eBike aktuální i v budoucnu.

Silných 85 Nm

Maximální točivý moment 85 Nm má citelný vliv na to, jak se vám na horském elektrokole pojede.

Bezdrátový senzor rychlosti

Senzor rychlosti je v Chytrém systému k dispozici také v bezdrátové verzi – pro čistší vzhled elektrokola.

Individuální jízdní režimy

Jízdní režimy můžete individuálně nastavit v aplikaci eBike Flow.

Bezdrátové aktualizace softwaru

Řada Performance Line je plně propojena s Chytrým Systémem a zůstane aktuální i po zakoupení.

Režim eMTB a funkce Extended Boost

S režimem eMTB navrženým speciálně pro sportovní použití máte k dispozici optimální kontrolu a intuitivní ovládání, protože nemusíte přepínat mezi různými jízdními režimy. Funkce Extended Boost vám s jistotou pomůže zvládat technické pasáže a cíleným tlakem do pedálů překonávat překážky, jako jsou kořeny a silné větve. Pohonná jednotka Drive Unit Performance Line CX zajišťuje ještě více radosti z jízdy a zážitku Flow a nastavuje nová měřítka jízdní pohody.

ABS Trail

Ambiciózní traily, rychlejší jízda, lepší dovednosti: ABS Trail je přizpůsoben očekáváním sportovních jezdců na náročných trasách a v náročném terénu. Nový a revoluční systém ABS společnosti Bosch eBike Systems vyvrací předsudky, protože: Zlepšuje výkon a zvyšuje potěšení z jízdy! Při náročných a sportovních jízdních manévrech budete mít bezpečnou podporu. A pokud chcete s horským elektrokolem jezdit klidněji, můžete v aplikaci eBike Flow nebo prostřednictvím zařízení Kiox 300 snadno přepnout do režimu ABS Allroad.

Plnou silou do kopce

Maximální točivý moment 85 Nm má znatelný vliv na to, jak se vám na horském elektrokole pojede. Výkonný motor umožňuje silné zrychlení na výjezdu z ostrých zatáček a za překážkami, kde je třeba snížit frekvenci šlapání, a zjednodušuje rozjezd v kopci. Při rychlých sprintech vás motor podpoří i při vysoké frekvenci šlapání.

Maximální agilita

Koncepce s více senzory umožňuje kontrolovanou a svižnou jízdu i na technicky náročných trailech. V kombinaci s inovativním řízením motoru Bosch představuje maximální dynamiku a citlivost.

Sportovně a ekonomicky

Sportovní jízda na trekovém kole nebo eMTB: S jízdním režimem Tour + Performance Line CX je vždy kladen důraz na zábavu z jízdy. Tour+ eliminuje nutnost ručního přepínání jízdních režimů: Při intenzivnějším šlapání na rovných silnicích šetří jízdní režim energii a prodlužuje dojezd. Zajišťuje přirozený dojem z jízdy v každé situaci, a to i na delších trasách.

Baterie BOSCH PowerTube 750

Pro nejvyšší nároky na výkon a estetiku: Energií nabité akumulátory Bosch PowerTube pohánějí každou jízdu a díky své kompaktní velikosti a minimalistickému designu ideálně zapadají do designu eBiku. Existují dvě verze (horizontální nebo vertikální), které jsou instalovány přímo výrobcem v závislosti na modelu eBiku. Sofistikovaná technologie zajišťuje bezstarostné potěšení z jízdy: pojistka zabraňuje vypadnutí akumulátoru, ale přesto jej lze pohodlně vyjmout. Bosch nabízí v rámci Chytrého Systému a systému Bosch eBike 2 tři varianty integrovatelných lithium-iontových akumulátorů, které pokrývají všechny oblasti použití s různou energetickou hodnotou.

 

KAPACITA [WH] 400  500  625  750 
Dojezd [km] 60 - 80  80 - 100 100 - 120 120 - 140

Ovládání BOSCH LED REMOTE

Bosch LED remote

Dokonalé propojení v Chytrém Systému

LED Remote propojuje váš eBike s aplikací eBike Flow. Umožňuje snadný přístup ke všem důležitým jízdním údajům a jeho používání je intuitivní – ruce zůstávají bezpečně na řídítkách. Můžete měnit jízdní režimy, používat pomoc při tlačení a ovládat displej nebo obrazovku Ride na chytrém telefonu. Díky Chytrému Systému můžete s pomocí ovladače LED Remote provádět sami aktualizace svého eBiku.

Senzory okolního světla

Různě barevné LED diody přizpůsobují svůj jas okolnímu prostředí – pro zajištění optimální čitelnosti.

Součást Chytrého Systému

Ovladač LED Remote propojuje eBike s aplikací eBike Flow. Zde si můžete kdykoli zobrazit jízdní údaje a sdílet je.

Chytrá pomoc při tlačení

Pomocí ovladače LED Remote můžete aktivovat užitečné podpůrné funkce, jako je pomoc při tlačení a funkce Hill Hold.

Ergonomické ovládání

LED Remote lze individuálně nastavit podle vašich potřeb a přesvědčí optimální ergonomií a intuitivním ovládáním.

Optimální čitelnost

Méně rozptylování a více bezpečnosti: Pomocí ovladače LED Remote snadno a rychle zpracujete všechny důležité informace. LED diody jsou velmi dobře viditelné i na slunci a jas displeje se rychle přizpůsobuje okolnímu světlu. To znamená, že je dobře čitelný i za měnících se světelných podmínek a neoslní vás ani ve tmě. Zvolený jízdní režim poznáte podle různých barev LED diod.

Inteligentní připojení

Větší flexibilita, pohodlí a bezpečnost: LED Remote propojuje eBike s aplikací eBike Flow. Prostřednictvím chytrého telefonu tak můžete vyvolat všechny důležité údaje o cestě, například dobu trvání cesty nebo ujetou vzdálenost, a sdílet je s ostatními. Navíc máte možnost sami provádět aktualizace softwaru.

Chytrá pomoc při tlačení

Pokud jízda na obzvláště strmých cestách již nebude možná, můžete eBike snadněji tlačit za asistence inteligentní pomoci při tlačení. Jednoduše podržte tlačítko mínus, pohněte eBikem a ucítíte podporu. Ovladač LED Remote a displej Kiox 300 vám také nabídnou vizuálního průvodce, který vám usnadní ovládání. Tato funkce je užitečná zejména při cyklistice na horském elektrokole v náročném terénu nebo po schodech.

Hill Hold

Funkce Hill Hold zabraňuje nežádoucímu couvání eBiku na prudkém svahu nebo na schodech. Doplňuje chytrou pomoc při tlačení. Pokud při tlačení uvolníte tlačítko minus na ovladači Mini Remote nebo na ovladači LED Remote, ať už úmyslně nebo omylem, automaticky se aktivuje funkce Hill Hold, která na dobu přibližně deseti sekund zabrání tomu, aby eBike začal couvat, aniž byste museli brzdit. Například při plánování eMTB trasy si nemusíte dělat starosti s úseky, kde je třeba tlačit.

Ergonomické ovládání

Ovladač LED Remote lze individuálně nastavit podle vašich potřeb a kromě svého atraktivního designu přesvědčí optimální ergonomií a intuitivním ovládáním. Díky designu ve tvaru písmena L, který byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na ergonomii ze společnosti SQlab, lze ovladač LED Remote umístit na řídítka tak, abyste palcem dokonale dosáhli na všechna tlačítka a ovládali je a zároveň měli dokonalý přehled o všech LED diodách – pro větší radost z jízdy v každodenním životě, ve volném čase nebo na cestách.

Udržitelnost na cestách

Dojeďte do cíle bezpečněji a udržitelněji: Ovladač LED Remote má vlastní akumulátor s dlouhou životností. Pokud bude jednou nutná jeho výměna, lze ji rychle provést ve specializované prodejně.

 

Displej Bosch Intuvia 100

Váš chytrý displej pro sportovní jízdu

Kiox 300 je displej pro Chytrý Systém a váš inteligentní a robustní společník na sportovní výlety. Lze jej intuitivně ovládat pomocí ovladače LED Remote nebo Mini Remote, je kompaktní a nabízí snadno čitelný barevný displej s odolností proti stříkající vodě a prachu. Je plně propojen do sítě Chytrého Systému a prostřednictvím aplikace eBike Flow neustále získává nové funkce.

Vaše údaje o sportovní aktivitě

Zobrazení nadmořské výšky, stoupání, výkonu, frekvence šlapání a kalorií – s displejem Kiox 300 budete mít své údaje o trase a sportovní aktivitě na očích.

Ergonomické ovládání

Ovládejte Kiox 300 pomocí ovladače LED Remote nebo minimalistického ovladače Mini Remote.

Užitečná podpora

Aktivujte inteligentní pomoc při tlačení včetně funkce Hill Hold – displej Kiox 300 vám poskytne užitečný návod.

Neustále nové funkce

Váš Chytrý Systém eBiku se bude v budoucnu neustále rozšiřovat o nové funkce.

 

Minimalistická navigační funkce

S přehlednou a bezplatnou navigační funkcí pro Kiox 300 se do cíle dostanete ještě lépe: Naplánujte si trasu v aplikaci eBike Flow a přeneste ji na displej pomocí Bluetooth® Low Energy. Šipka na zařízení Kiox 300 ukazuje vaši aktuální pozici. Vaše trasa je vyznačena jednoduchou a jasnou čarou. Zobrazované pokyny pro odbočování vám dávají orientaci a provádějí vás po trase tak, abyste byli v pohodě. Pomocí ovladače LED Remote na zařízení Kiox 300 můžete také zjistit čas příjezdu či vzdálenost a dobu zbývající do cíle.

Kiox 300 nebo SmartphoneGrip

Potřebujete více informací a podrobností o své jízdě? Pak místo zařízení Kiox 300 nasaďte na držák displeje zařízení SmartphoneGrip a používejte svůj chytrý telefon s aplikací eBike Flow jako velký navigační displej.

Snadná čitelnost údajů, elegantní design

Přehledný displej s moderním designem podtrhuje čistý vzhled elektrokola. Barevný displej je optimálně čitelný ve dne i v noci. Kiox 300 se ovládá jednoduše a bezpečně pomocí ovladače LED Remote nebo Mini Remote.

Informativní pomoc

Chytrá pomoc při tlačení včetně automatického asistenta pohybu do kopce (při tlačení) Hill Hold vám pomůže na strmých nebo nesjízdných úsecích. Aktivujete ji prostřednictvím řídicí jednotky a nápovědu k jejímu používání obdržíte na displeji Kiox 300. Na displeji se také zobrazuje dojezd pro všechny jízdní režimy. Ihned tak zjistíte, který režim jízdy je pro dosažení cíle nejvhodnější.

NOVÉ Abyste měli jistotu, že máte vždy zařazený správný převodový stupeň, zobrazí vám displej elektrokola, kdy je třeba přeřadit na vyšší nebo nižší rychlostní stupeň. 

Umístění podle potřeby

Držák displeje umožňuje flexibilní umístění displeje na řídítkách a jeho přizpůsobení přesně vašim osobním potřebám. To se týká i úhlu naklopení displeje – před jízdou jej můžete nastavit tak, aby byl optimálně čitelný.

Stavový řádek s možností individuálního přizpůsobení

Stavový řádek Kiox 300 si můžete individuálně přizpůsobit: Nechejte si zobrazit stav nabití akumulátoru, čas nebo rychlost. V nastavení displeje Kiox 300 můžete pomocí ovladače LED Remote nebo Mini Remote upravit údaje tak, aby zobrazení lépe odpovídalo vašim potřebám.

Zpětná vazba o stavu funkce eBike Lock

Pro pocit bezpečí: Při zapínání eBiku displej Kiox 300 zobrazí, zda je funkce eBike Lock aktivní. Teprve když se váš chytrý telefon dostane do blízkosti a bude rozpoznán jako klíč, zobrazí se obrazovka Odemčeno a vy můžete odjet s podporou motoru.

Režimy ABS: Cargo, Touring, Allroad, Trail

Se systémem ABS Bosch eBike brzdíte bezpečněji. Displej Kiox 300 zobrazuje zvolený režim ABS. Po brzdění si nechejte zobrazit svůj styl brzdění a zjistěte, jak dlouhá byla vaše brzdná dráha a jak dlouho vám trvalo zastavení.

Přehled stavu nabití chytrého telefonu

I když budete mít chytrý telefon v kapse od kalhot nebo v batohu, nemusíte se bát, že by se nepozorovaně vybil: Displej Kiox 300 vás informuje o stavu nabití akumulátoru chytrého telefonu.

Lepší přehled

Pro ještě snazší orientaci vám Kiox 300 ukáže, zda se nacházíte na první nebo druhé úrovni příslušné obrazovky. Pomocí středového tlačítka na LED Remote můžete přepínat mezi oběma úrovněmi.

Zvýšení motivace

Displej Kiox 300 vás informuje o tom, zda momentálně jedete rychleji nebo pomaleji, než je váš osobní výkon a frekvence šlapání. To vás povzbudí k vyššímu výkonu.

NOVÉ Po jízdě lze všechny zaznamenané údaje o sportovní aktivitě sdílet s aplikacemi Strava, Apple Health a komoot.

 

Aplikace ebike Flow

Aplikace eBike Flow vás propojí s vaším eBikem – a váš eBike s digitálním světem. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému, který propojuje pohonnou jednotku, akumulátor a řídicí jednotku. Umožňuje vám přizpůsobit eBike přesně vašim představám, rozšiřovat jej a udržovat jej v aktuálním stavu: Jednoduše si stáhnete nové funkce a služby. Aktualizace svého eBiku můžete pohodlně nainstalovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Díky tomu je váš eBike stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. Tímto způsobem se vaše radost z jízdy posune na vyšší úroveň.

 
eBike Alarm
Systém eBike Alarm odrazuje potenciální zloděje automatickým alarmem a umožňuje sledování polohy, pokud dojde k nejhoršímu. To umožňuje modul ConnectModule.
eBike Lock
Použijte svůj chytrý telefon jako digitální klíč, který automaticky aktivuje a deaktivuje podporu motoru vašeho eBiku – pro dodatečnou ochranu před odcizením. 
Navigace a plánování tras
Vyberte si trasu, která vám vyhovuje, pomocí různých profilů trasy a prozkoumejte okolí, zatímco vás navigace spolehlivě dovede do cíle. 

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX