Nový Trek Procaliber 2021!

Po turistické na Javořinu a na závěr louka pod vysílačem – “Zakouslý” do představce … s Procalibrem žádný problém. Vyznáváte sportovní jízdu v terénu, závody nebo jen rekreační jízdu? Procaliber dokáže uspokojit všechny, kteří nechtějí dělat kompromis mezi rychlostí a pohodlím.  

Modelový rok 2021 je již tady a s ním i nový ProcaliberPojďme se podívat, jaké novinky nám přinesl.  

Bez změny zůstává systém IsoSpeed, který se stal neodmyslitelnou součástí Procaliberu. Tento unikátní systém od Treku skvěle pohlcuje drobné nerovnosti terénu.  

Nový Procaliber již nenabízí hliníkovou verzi, kterou nahradí karbonový model 9.5. Samozřejmostí je také vnitřní vedení bowdenů, které u předchozích modelů chybělo. Nově je také připravena možnost instalace teleskopické sedlovky s vnitřním vedením lanka. Nově zde najdeme také technologii Knock Block, která má nyní větší rozsah z původních 58° na 62°. 

Nová geometrie se blíží XC závodní geometrii, kterou můžeme vidět u Supercalibera. Došlo zde k prodloužení rámu a zkrácení zadní stavby a také k většímu položení vidlice, prodloužil se tak dosah kola. Nosnost rámu je až 136kg a samozřejmostí u Treku je doživotní záruka na rám 

Oproti předchozím modelům, je rám uzpůsobený pouze pro jednopřevodníky, který může mít maximálně 36 zubů. Všechna kola Procaliber, jsou nyní také vybavena 29 koly a jejich pláště jsou ihned připraveny k využití bezdušového systému. Bez problému by jste zde měli obout až 2,4″ plášť. 

Tenhle kousek stojí za to vidět. A ty máš tuto možnost, ještě dnes na prodejnách Juvacyklo!

Juvacyklo

Rádi Vám pomůžeme s nákupem či zodpovíme jakýkoliv dotaz.