Neohodnoceno

Dětské kolo SPECIALIZED Jett 20 GLOSS COBALT / ICE BLUE

Nová rodina dětských kol Specialized JETT je úplně přepracovaná, aby s tímto kolem děti mohly delší dobu růst. Značka Specialized se snažila na tomto kole ušetřit váhu na každém komponentu.

Můžeme doručit do:
16.12.2024
Položka byla vyprodána…
Zeptejte se na dostupnost.
Kód: 92722-6220
Značka: Specialized
10 000 Kč
Kategorie: Jízdní kola
Velikost kol: 20"
Typ kola: Kids
Modelový rok: 2023
Barevná kombinace: modrá
Rám: A1 Premium Butted Alloy, unisex frame, internal cable routing, 135x10mm forged dropouts, replaceable derailleur hanger
Vidlice: A1 Premium Butted Alloy, Alloy steerer, V-Brake
Řazení: microSHIFT TS39 Trigger shift, 7-speed
Přehazovačka: microSHIFT RD-M26S, 7-speed
Kliky: Forged Alloy, Square Taper, Single Speed, w/ Chainguard - Steel, 26T
Kazeta: SunRace, 7-Speed, 11-34t
Řetěz: KMC HV500
Brzdy: V-brake w/ tool-less reach adjust brake lever
Náboje: Alloy, Loose Ball Bearings, Bolt type, 100mm Spacing, 28H - Alloy, Loose Ball Bearings, Bolt type, 135mm Spacing, 28H
Ráfky: Alloy, 14mm Depth, 23mm Internal Width, 28H
Pláště: Pathfinder Sport, 20x2.0"
Sedlo: Kids Bridge Saddle, 130mm
Sedlovka: Alloy, 2-bolt, 14mm offset, 27.2mm, 280mm length
Řidítka: Alloy Mini Rise, Double Butted, 60mm Rise, 5-degree Backsweep, 580mm Width, 25.4mm Clamp Diameter, 19mm Bar End Diameter
Představec: 3D Forged Aluminum, 35mm length, 6 degree rise, 25.4mm clamp diameter
Gripy: Jett Body Geometry, 19mm Internal Diameter, lock-on
Položka byla vyprodána…

Děti se rychle pohybují a rychleji rostou. Někdy se může zdát, že pro dokonalé přizpůsobení kola existuje jen malé okno. Správné kolo pro mladého jezdce je křehkou rovnováhou mezi příliš malým, příliš velkým a krátkodobým "tak akorát". Pokud chceme inspirovat další generaci jezdců, musíme dětem zajistit pohodlnou jízdu delší dobu.

Model Jett je navržen tak, abyste se nemuseli bát růstových spurtů. Udělali jsme si domácí úkol, abychom pochopili, jak děti rostou - pozor, ruce a nohy dětí rostou rychleji než trup. Vzali jsme do ruky knihy a navrhli kolo s dětskými kontaktními body, které odolávají vývoji malých jezdců. Jett je jedinečně nastavitelný, dokonale proporcionální a pro děti lehký na manipulaci - vždy budou připraveny pro Jett.

Jett Multispeed je vybaven nastavitelnými řídítky, která dětem umožňují doladit dosah podle toho, jak jim rostou ruce. Kliky mají možnost 2 děr a v kombinaci s delšími sedlovými trubkami je k dispozici dostatek nastavení pro volbu optimální polohy při šlapání. Navíc jsme navrhli rám a všechny komponenty, aby byl Jett jedním z nejlehčích kol na trhu. Budete je muset prosit, aby z tohoto kola slezli.

  • Navrhli jsme Jett Multispeed tak, aby byl jedinečně nastavitelný pomocí dvouotvorových klik, polohovatelných řídítek a delších sedlovek, aby si děti mohly ideálně nastavit svou jízdní pozici.
  • Každý detail Jett Multispeed - včetně sedla 130mm Bridge, gripů s užším průměrem a brzdových páček s krátkým dosahem bez použití nástrojů - byl formován údaji společnosti Retül z dětské výzkumné skupiny, aby byl pro mladé jezdce dokonale na míru.
  • Lehké kolo je prostě zábavnější a díky zcela novému hliníkovému rámu Jett Multispeed hliníkové vidlici, pneumatikám Pathfinder a sedmistupňovému pohonu je toto jedno z nejlehčích dětských kol na trhu.

 

Správný výběr kola je důležitý pro nejlepší výkon a pohodlí. Rozměry velikostí a geometrie uvedené na stránce juvacyklo.cz slouží pouze k obecnému srovnání. K výběru ideální velikosti kola navštivte naše prodejny JUVACYKLO, kde vám odborník pomůže zvolit vhodné kolo a jeho velikost pro vaše konkrétní potřeby. 

 

 

Geometrie

 
20"
Stack (Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení) 398mm
Dosah 295mm
Délka hlavové trubky 100mm
Úhel hlavové trubky 69°
Výška středu 229.5mm
B-B Drop (vzdálenost mezi osami kol a středovým složením) 30mm
Stopa kola (27,5 střed) 57mm
Délka vidlice (celá) 305mm
Vyosení vidlice (offset) 40mm
Vzdálenost přední osa – středové složení 480mm
Délka řetězové vzpěry 350mm
Rozvor 828mm
Délka horní trubky, horizontální 417mm
Výška rámu v rozkroku 510mm
Délka sedlové trubky 290mm
Úhel sedlové trubky 73°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX