System Controller a ovladač Mini Remote

 

LED ukazatele

LED diody indikují různými barvami jízdní režim a stav nabití akumulátoru v krocích po 10 %.

 

 

Propojení v Chytrém Systému

System Controller propůjčuje vašemu eBiku inteligenci – a je rozhraním pro aktualizace softwaru.

Instalace v horní trubce

System Controller je sotva patrný, je vyroben z odolného materiálu a je chráněn před nárazy a poškrábáním.

Dvě tlačítka

Pouze dvěma tlačítky můžete ovládat nejdůležitější funkce svého eBiku: Zapněte nebo vypněte svůj eBike a změňte jízdní režim.

Více Detailů

Získání rychlého přehledu

Rychle zachyťte důležité informace: Funkce jednotky System Controller systému se omezují na to nejpodstatnější. Jednotlivé barvy LED kontrolky jízdního režimu signalizují různé jízdní režimy. Stav nabití akumulátoru můžete kontrolovat také pomocí LED diod. Pokud všechny svítí modře, je úroveň nabití akumulátoru 100 %. Pokud se kontrolka LED rozsvítí bíle, znamená to, že se stav nabití snížil o deset procent.

Chytrá řídicí jednotka

Využijte výhod propojené jízdy s Chytrým Systémem: System Controller představuje u nové generace systému pojítko mezi vaším eBikem a aplikací eBike Flow. Slouží jako rozhraní pro přenos aktualizací softwaru z aplikace eBike Flow prostřednictvím rozhraní Bluetooth do vašeho eBiku a je alternativou k ovladači LED Remote. System Controller vám umožňuje využívat také inteligentní funkce, jako je například eBike Lock.

Čistší vzhled

Vychutnejte si decentní design řídicí jednotky: Protože je System Controller pevně zabudován do rámu eBiku, není na první pohled téměř patrný. Díky povrchu z tvrdého materiálu je navíc mimořádně odolný. Čistý vzhled kola zůstává zachován a vy budete mít na trailech silného společníka, na kterého nemají vliv škrábance a nárazy. Jeho akumulátor má dlouhou životnost a lze jej vyměnit způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Dobrá ovladatelnost

Ovládejte nejdůležitější funkce svého eBiku pouhými dvěma tlačítky. Pomocí nich můžete eBike zapnout nebo vypnout a změnit jízdní režim. Tlačítka jsou uspořádána a navržena tak, abyste při jízdě nemuseli spustit oči z trati. Měkký kontaktní povrch zabraňuje sklouznutí a usnadňuje intuitivní a bezchybné ovládání.

Optimální doplněk: Mini Remote

Pomocí ovladače Mini Remote můžete ovládat řídicí jednotku ještě bezpečněji a pohodlněji: Ovladačem Mini Remote lze snadno dovybavit System Controller a můžete jej sami nainstalovat na řídítka. Nyní už nebudete muset nemusíte při jízdě sundávat ruku z řídítek a budete mít k dispozici další tři tlačítka, která rozšiřují nabídku funkcí. Jakmile je ovladač Mini Remote k dispozici, můžete také ovládat displej nebo používat chytrý telefon jako displej.

Optimální čitelnost

Vždy okamžitě zjistíte, v jakém jízdním režimu se nacházíte a kolik energie je v akumulátoru ještě k dispozici: Integrovaný senzor okolního světla automaticky upravuje jas LED kontrolek podle aktuálních světelných podmínek. To znamená, že stav LED lze snadno zjistit i na přímém slunečním světle a tlumené LED diody vás neoslní ani ve tmě.

 

Jízdní režimy

Inteligentní systém umožňuje volbu různých jízdních režimů, které optimálně upravují podporu motoru eBike v závislosti na použití a typu jezdce.

 

Race

Nekompromisní dynamika a maximální podpora od startu až do cíle – pro nejtvrdší závody eMTB.
 

Cargo

Maximální podpora pro eCargo Biky s až 400 % vlastního výkonu a optimálním chováním při rozjezdu – i při plné zátěži.

Turbo

Přímá a maximální energická podpora až do vysokých frekvencí šlapání ve strmých stoupáních.

Auto

Automatické nastavení podpory v případě poklesu rychlosti v důsledku stoupání nebo náhlého protivětru.

 
eMTB*

Dynamická podpora pro přirozený dojem z jízdy a pro optimální kontrolu při cyklistice na horském elektrokole.

Sport

Energická podpora pro univerzální nasazení – stejně tak pro sportovní jízdu v terénu či svižné projíždění městskou dopravou.

Tour+**

Plynulá podpora bez přeřazování pro úspornou jízdu a přirozený dojem z jízdy na sportovních trasách.

 
Tour

Rovnoměrná podpora pro trasy s dlouhým dojezdem.

 
Eco

Jemná podpora pro maximální efektivitu na velké vzdálenosti

 
Off

Bez podpory, všechny funkce displeje lze vyvolat


Sprint

Dynamická podpora při rostoucí kadenci šlapání – pro sprinty a prudká stoupání

 
 

* V režimu eMTB se podpora mění mezi jízdními režimy Tour a Turbo.
** V režimu Tour+ se asistence mění mezi jízdními režimy Eco a Turbo.

Všechny dostupné jízdní režimy lze na elektrokolech s inteligentním systémem libovolně kombinovat. Výjimkou jsou režimy Cargo a Race, které jsou k dispozici pouze pro elektrokola s řadou Cargo Line nebo limitovanou edicí Performance Line CX Race. Specializovaní prodejci mohou aktivovat až čtyři režimy (kromě režimu vypnuto) a dokonale je tak přizpůsobit eBikeru (pokud změny nevyloučil výrobce kola). Pomocí jednotlivých jízdních režimů Race, Cargo, Turbo, Auto, Sport, Tour a Eco lze prostřednictvím aplikace eBike Flow nastavit jízdní režim podle individuálních potřeb. Přitom lze v daném rámci nastavit asistenci, dynamiku, maximální točivý moment a maximální otáčky.

 

 
Chytré funkce
 

Uzpůsobte si své jízdní režimy

Jízdní režimy Eco, Tour, Sport, Auto, Turbo a Cargo lze jemně nastavit tak, aby vás více podpořily nebo spotřebovaly méně energie

eBike Lock s Chytrým Systémem

Funkci eBike Lock aktivujete jednou prostřednictvím aplikace eBike Flow a svůj chytrý telefon používáte jako digitální klíč. Váš eBike nebude pro zloděje atraktivní, protože podporu motoru lze aktivovat pouze pomocí chytrého telefonu a připojení přes Bluetooth.

Ještě lepší ochrany s funkcí eBike Alarm

Funkce eBike Alarm je dalším krokem k ještě větší bezpečnosti vašeho elektrokola. Díky modulu ConnectModule a v součinnosti se zámkem eBike Lock rozšiřuje uzamčení pohonu o komplexní funkci alarmu. Když eBike vypnete, eBike Alarm se automaticky aktivuje a po zapnutí se opět deaktivuje. Váš eBike tak bude vždy optimálně chráněn, aniž byste museli cokoli dělat.

 
Aplikace eBike Flow
 
Aplikace eBike Flow vás propojí s vaším eBikem – a váš eBike s digitálním světem. Prostřednictvím aplikace můžete ovládat všechny funkce Chytrého Systému, který propojuje pohonnou jednotku, akumulátor a řídicí jednotku. Umožňuje vám přizpůsobit eBike přesně vašim představám, rozšiřovat jej a udržovat jej v aktuálním stavu: Jednoduše si stáhnete nové funkce a služby. Aktualizace svého eBiku můžete pohodlně nainstalovat prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Díky tomu je váš eBike stále aktuální a neustále se rozšiřuje o nové funkce. Tímto způsobem se vaše radost z jízdy posune na vyšší úroveň.
 
Stáhni zde:                           Google Play             App Store

 

Mini Remote a Mini Remote Dropbar

Mini Remote a Mini Remote Dropbar doplňují System Controller

Jako další řídicí jednotka doplňují Mini Remote nebo Mini Remote Dropbar System Controller. Umožňují bezpečnější ovládání elektrokola a displeje, přístup k více funkcím a používání praktických doplňkových funkcí, jako je například chytrá pomoc při tlačení. Můžete také zapnout nebo vypnout světlo elektrokola. Jsou bezdrátově připojeny k System Controlleru a lze je flexibilně připevnit na řídítka: Mini Remote pro standardní řídítka, jako jsou u eMTB, Mini Remote Dropbar pro řídítka s větším průměrem, např. pro eGravely a eRoady.

Přehledně

Možnost rychlého dovybavení

Ovladač Mini Remote lze rychle dodatečně namontovat a k jednotce System Controller je připojen prostřednictvím rozhraní Bluetooth.

 

 

Tři tlačítka, více funkcí

Tlačítka na ovladači Mini Remote mají dvojí funkci: Pro jízdní režim, funkci světla a inteligentní pomoc při tlačení a pro ovládání displeje.

Naprostá flexibilita

Ovladač Mini Remote funguje s displejem i bez něj. Ovládejte obrazovku Ride aplikace eBike Flow nebo své obrazovky displeje.

Intuitivní ovládání

Krátká vzdálenost pro palec a neklouzavý měkký povrch: Tlačítka jsou opatřeny ikonami a jejich používání je intuitivní.

Více Detailů

Optimální doplněk

Ovladač Mini Remote můžete namontovat jako praktický doplněk k řízení System Controller, pokud obě součásti společně na eBike již nenamontoval výrobce. Ovladač Mini Remote si můžete snadno namontovat na řídítka sami a spárovat jej se řízením System Controller prostřednictvím rozhraní Bluetooth – nebo se můžete obrátit na svého prodejce. Inteligentní ergonomie umožňuje intuitivní ovládání. Například můžete změnit jízdní režim, aniž byste sundali ruku z řídítek, a jezdit tak ještě bezpečněji – ať už na trailu, nebo ve městě.

Bezdrátový design

Vyhněte se kabelům, které narušují čistý vzhled elektrokola: Ovladač Mini Remote je připojen k řídicí jednotce System Controller prostřednictvím rozhraní Bluetooth, a proto nevyžaduje kabelové připojení. Minimalistický design podtrhuje skutečnost, že široká škála funkcí se ovládá pouze třemi tlačítky.

Snadné ovládání

Pomocí ikon na zdrsněných tlačítkách příjemných na dotek rychle najdete správnou funkci. Každému tlačítku jsou přiřazeny dvě funkce. Můžete mezi nimi volit dlouhým nebo krátkým stiskem tlačítka, což usnadňuje intuitivní ovládání.

NOVÉ Hill Hold

Funkce Hill Hold zabraňuje nežádoucímu couvání eBiku na prudkém svahu nebo na schodech. Doplňuje chytrou pomoc při tlačení. Pokud při tlačení uvolníte tlačítko minus na ovladači Mini Remote nebo na ovladači LED Remote, ať už úmyslně nebo omylem, automaticky se aktivuje funkce Hill Hold, která na dobu přibližně deseti sekund zabrání tomu, aby eBike začal couvat, aniž byste museli brzdit. Například při plánování eMTB trasy si nemusíte dělat starosti s úseky, kde je třeba tlačit.

Mini Remote Dropbar

Využijte funkce a výhody Mini Remote nyní také u elektrokol eGravel a eRoad: Varianta Mini Remote Dropbar byla speciálně vyvinuta pro řídítka Drop Bar o průměru 31,8 mm a montuje se nalevo od představce. V kombinaci se System Controllerem, akumulátorem CompactTube 400 a pohonem Performance Line SX představuje ideální řídicí jednotku pro obzvláště lehká a sportovní elektrokola. 

  
×

Splátková kalkulačka ESSOX