Neohodnoceno

Přední světlo SPECIALIZED Stix Elite 2

Den nebo noc, přední světlo Stix Elite je pořádně silné. V režimu Steady-High poskytuje 100 lumenů zaostřeného, silného a jasného světla, které vás povede vaší cestě......
Můžeme doručit do:
23.9.2024
Položka byla vyprodána…
Zeptejte se na dostupnost.
Kód: 49120-1800
Značka: Specialized
1 200 Kč
Kategorie: Přední ovětlení
Položka byla vyprodána…
Den nebo noc, přední světlo Stix Elite je pořádně silné. V režimu Steady-High poskytuje 100 lumenů zaostřeného, silného a jasného světla, které vás povede vaší cestě. Je to skutečný světlomet do režimu "chci vidět". Během dne se vaše viditelnost a bezpečnost stávají první prioritou. Tento malý balíček, který v režimu Power Flash přináší 200 lumenů v režimu „teď mě vidiš“, což z něj dělá maják pro všechny účastníky silničního provozu. A v závislosti na zvoleném režimu bude Stix Elite běžet až 112 hodin a lze jej snadno nabíjet pomocí vestavěného USB portu, což eliminuje potřebu kabelu.

  1. Výkon 12 až 200 lumenů.
  2. Sférická čočka poskytuje obraz paprsku pro lepší viditelnost. Fresnelovy čočky pro sekundární LED diody zajišťují širokoúhlou viditelnost.
  3. 2.5 - 112 hodin provozu.
  4. Nabíjí se v portu USB libovolného notebooku nebo telefonu do dvou hodin (není třeba dalších kabelů).
  5. Flexibilní upínací systém je kompatibilní s řídítky s průměrem od 22.2 mm 35 mm.
  6. Šest režimů včetně: Steady High (100 lumenů), Steady Low (38 lumenů), Power Surge (97 lumenů), Power Flash (200 lumenů), Disco Flash (63 lumenů), Eco Flash (12 lumenů).
  7. Indikátor úrovně nabití červené / zelené baterie.
  8. Další možnosti úchytu jsou k dispozici samostatně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX