JUVACYKLO představuje Trek Fuel EXe počátek nové éry

 
Trek Fuel EXe mění způsob jakým přemýšlíte o elektrolech. Zdá se, že se podařilo překlenout propast mezi klasickými koly a elektrokoly - vrací se zpět ke kořenům horské cyklistiky a připomene vám, proč vlastně na horském kole jezdíte. intuitivní dopomocí elektromotoru TQ máte podobný zážitek jako z normálního kola a při stoupáních pocit větru v zádech. Celé je to o tom, porozumnět výkonu, který tento balíček energie poskytuje. Až vyzkoušíte tichý chod motoru a pocit jízdy na kole Trek Fuel EXe, už nebudete chtít jinak.
Motory německé značky TQ  se používají ve špičkových oborech robotiky - v lunárních modulech, chirurgických robotech a skvěle fungují i v elektrokolech Trek. Motor a převodovka - fungující na principu válečkové převodovky  je menší, tišší, spolehlivější než tradiční motory u elektrokol, které používají převody a řemeny.
 
tech. motor: 
50Nm , 250watt , ca 1.8kg. / Výkon motoru Vás překvapí - tohle kolo má pomáhat a ne vyjíždět kopce za Vás, ale ono i na to má výkonu dost.
 
 
tech. baterie: 
360Wh + možnost přídavné baterie 160Wh,  ca 1.8kg , doba nabíjení: ca.2hodiny.
 
tech. kolo: 
zdvihy P 150 / Z 140, Zadní odpružení ABP (přemýšleli jste někdy, zda-li funguje u vašeho kola zadní odpružení při zablokované brzdě? - u ABP ano)
Brilantní geometrie - jak je u Treku zvykem.
 
 
vše o EXe: 
 
Nezávislý test ze Slovenska: 
 
OBJEDNEJ TESTOVÁNÍ
 
         
                                                                 
 
×

Splátková kalkulačka ESSOX